2018-11-20     Anatola, Edyty, Rafała     "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown    

          Harmonogram naborów Wniosków na lata 2016-2017 w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Aktualizacja - styczeń 2017     ...

 

Proces pozyskiwania dotacji unijnych zazwyczaj jest długi i skomplikowany, dlatego warto powierzyć to zadanie firmie, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów współfinansowanych z funduszy  unijnych.

 

Celem  prowadzonego  przez nas przedsięwzięcia jest osiągnięcie trwałej pozycji  na rynku usług doradczych w specyficznej dziedzinie jaką jest pozyskiwanie dotacji UE na  przedsięwzięcia inwestycyjne. 

 

 Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Staramy się to osiągnąć poprzez zrównoważony rozwój z zachowaniem: rzetelności, fachowości i indywidualnego podejścia do każdego realizowanego projektu.

 

 

Zapraszamy do współpracy !

 

  Działamy już od 12 lat i pozyskaliśmy dotacje
dla kilkuset przedsięwzięć inwestycyjnych
dla przedsiębiorców, gmin, samorządów,
rolników indywidualnych, spółdzielni.

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska