2018-04-24     Bony, Horacji, Jerzego     "Prawdziwa miłość zawsze milczy: wyrazem prawdy są czyny, nie słowa". William Szekspir    
Strona główna -> NASI KLIENCI

 

Od wielu lat udowadniamy wysoką skuteczność i profesjonalizm w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz innych dostępnych środków pomocowych. 

   Tylko w latach 2011-2014 wartość pozyskanych dla naszych klientów dotacji UE wyniosła ponad 25.000.000,00 zł - nasza skuteczność osiągnęła poziom ponad 80%.

Sukcesy naszych klientów to wynik profesjonalnego podejścia do rozpoznania i realizacji ich potrzeb oraz szeroka wiedza dotycząca funduszy europejskich oraz bogate doświadczenie  w zakresie sporządzania wniosków, biznesplanów i analiz finansowych.

Z usług naszej firmy skorzystali klienci, do których należą m.in.:
    • Gmina Mszana Dolna, Miasto Mszana Dolna, Gmina Kamienica, Niedźwiedź i Raba Wyżna  - dotacja na zakup i montaż systemów kolektorów słonecznych dla 3350 mieszkanców  w ramach  Programu Szwajcarsko-Polskiej Współpracy - wstępnie zaakceptowany projekt przez stronę Szwajcarską o wartości 32,3 mln zł, w tym dofinansowanie ok. 25,5 mln.   
    • Gmina Laskowadotacja na budowę mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych
    • Gmina Jodłownikdotacja na budowę mikroinstalacji prosumenckich poprzez montaż kolektorów słonecznych w indywidualnych gospodarstwach domowych
    • Gmina Mszana Dolnadotacja na remont nawierzchni miejsc postojowych przy kompleksie sportowym ORLIK oraz remont nawierzchni miejsc postojowych na placu postojowym przy Ośrodku Zdrowia w Kasinie Wielkiej
    • Gmina Mszana Dolnadotacja na zbiórkę i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z obszaru miasta i gminy Mszana Dolna oraz 3 gmin partnerskich
    • Starostwo Powiatowe w Limanowej dotacja na przebudowę budynku starego szpitala na Dom Pomocy Społecznej w Szczyrzycu
    • Ochotnicza Straż Pożarna w Lubomierzudotacja na modernizację wraz z doposażeniem budynku remizy OSP oraz wykonanie infrastruktury zewnętrznej
    • Parafia Rzymsko-Katolicka Nawiedzenia NMP w Kasince Małej - dotacja na budowę parkingu przy kościele i cmentarzu parafialnym w Kasince Małej

    • Spółdzielnia Ogrodnicza "Ziemi Sądeckiej" - Nowy Sącz (link do strony www)
    • Coolmax sp. z o.o. Warszawa, budowa magazynu chłodniczego w woj. łódzkim
    • Ligowski Marek Ubojnia Drobiu - Dąbrowa Tarnowska (woj. śląskie)
    • Zakład Przetwórczy Owoców i Warzyw „Prospona” - Nowy Sącz, (link  do strony www),
    • Spółdzielnia Mleczarska - OSM w Limanowej (2 dotacje),
    • OSM w Skale (3 dotacje), 
    • OSM w Szczurowej (2 dotacje) (link do strony www),
    • Ubojnie - Ubojnia Drobiu „ Smak Drób” Józef Stępień Włoszczowa, 
    • Ubojnia koni "Pol-Madi" Spółka z o.o. Orońsko,
    • Zakład  Produkcji Jogurtu "MAGDA" Janusz Kubit - Szaflary (link do strony www)
    • Zakłady Przetwórstwa Mięsnego – Zakłady Mięsne „Miśkowiec” Sucha Beskidzka S.J. (2 dotacje),
    • Zakład przetwórstwa mięsnego „Batczew” Morawczyna, 
    • Zakład Uboju i Przetworstwa Drobiu „Exodus” Sp. z o.o. -Trzciana (2 dotacje), 
    • Firma Handlowo-Produkcyjna "Galli" Spółka Jawna,
    • Firma  "MAJERCZYK" spółka jawna - Skrzypne (2 x dotacje) (link do strony www)
    • PPUH ARTMAN Spółka jawna Teresa Kosiniak, Artur Kosiniak - Niedomice 
    • Szpital Powiatowy w Limanowej

    • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni

oraz bardzo liczne małe i średnie przedsiębiorstwa w dziedzinie budownictwa, transportu, turystyki, rzemiosła i usług głównie z terenu województwa małopolskiego i podkarpackiego (ponad 300 wniosków w ramach Programu SAPARD, Phare i działania 2.4 SPO - Rolny, SPO-WKP, PROW 2007-2013, MRPO 2007-2013, SWISS):

    • JERZY SURDZIEL "AQUARIUS" – Limanowa 
    •             "Kin-Bud" Kinga Misiniec  - Kluszkowce

    •         Jandura Sp. z o.o. – Kluszkowce

    •          Fundacja "Festiwal Biegów" – Niskowa (link do strony www) 

    •         Usługi koparką "JARKOP" Jarosław Mazurkiewicz- Bartkowa Posadowa

    •         F.H.U. "MAR- BUD" Marek Nawalaniec – Podegrodzie

    •         F.H.U. LOK Józef Furczoń – Szaflary (link do strony www)

    •         Zakład Stolarski Meblowo-Budowlany Paweł Makusek – Tokarnia

    •         Firma Handlowo-Usługowa Ludwik Żywczak - Łomnica Zdrój

    •         OPIELA MIROSŁAW "GOMI"-   Mordarka (link do strony www) 

    •         Zakład Handlowo-Produkcyjny Stanisław Wieczorek  (2 dotacje) -  Osielec

    •         Usługi Ogólnobudowlane - "Bożek" Tadeusz Bożek – Lubomierz

    •         Topór Stanisław Zakład Stolarski – Witów (link do strony www)

    •          PANEL-KOP, ROBOTY ZIEMNE Bożena Furczoń – Szaflary

    •          Dom Spokojnej Starości FiliŻanka Filip Wąs – Gnojnik

    •         Przedszkole Niepubliczne "Mały Polski Geniusz"  – Sufczyn (link do strony www)

    •         VITA-VENT S.C. K. Kołbon, P. Kołbon – Moszczenia Niżna (link do strony www)

    •         Stolarstwo - Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Jandura – Kluszkowce

    •         OPTIMAAUTO Jarosław Brzeszkiewicz – Wielogłowy

    •          DIGIM F. H.U. Marcin Kózka – Stanisławowo (woj. mazowieckie) (link do strony www)

    •         Józef Szpernoga F.H.U. "PYNCOK"- Kacwin

    •         Produkcja Zniczy Maciej Frączek – Janowice

    •         FUN TIME Marcin Dziurny – Sromowce Niżne

    •    P. U.P. BAU TRANS Andrzej Łach – Zabawa

    •         Michał Czyszczoń EMCM – Dobra (link do strony www) 

    •     P.H.U. Kazimierz Franczyk (2 dotacje) – Łącko

    •      Przedsiębiorstwo P.H.U. Władysław Łach - Zabawa (link do strony www) 

    • Firma "WOFIL" Robert Muszański - Krynica Zdrój  (link do strony www) 
    • Market Budowlany PANEL Mieczysław Furczoń - Karczma ZADYMA - Szaflary (link do strony www) 
    • Firma "WOJSTAL" Wojciech Czepiel - Szczyrzyc (link do strony www) 
    • "AUTO-TARNOW" s.c. Zdzisław Czerwiński, Małgorzata Czerwińska - Łukanowice
    • Przedsiębiorstwo Budowlane "MK-BUD" Krzysztof Mus - Kraków  (2 dotacje) (link do strony www)
    • Wincenty Krzyżak Gospodarstwo Sadownicze - Żmiąca (3 dotacje) (link do strony www) 
    •    „Lecznica Zwierząt” Iwona Chrzanowska – Czaja - Brzesko
    • „Stacja Obsługi i Naprawy Pojazdów Mechanicznych" - Rytro
    •  „TARTACZNICTWO” Alicja Jania - Mszana Górna 
    •   Artystyczny Wyrób Kijów Hokejowych. Bronisław Smoleń – Męcina
    • F. U.H.P. JARECKI „Sp. J.” – Mordarka 
    •    F.H.U. „PLASTBUD” Teresa Musiał - Bochnia (link do strony www)
    •  FIRMA "KAR-TEK" A. Budzowski,  A.Mołek - Maków Podhalański (link do strony www) 
    • "LIZ-BUD" Wojciech Lizoń - Zabrzeż (2  dotacje) (link do strony  www)   
    •  Firma Handlowo-Usługowa „FRANKO” s.c. - Łącko
    • Firma Handlowo-Usługowa „Jędrek” Henryk Jędrzejek - Laskowa (2 dotacje) 
    •  Firma Handlowo-Usługowa „TRANSBLACH” - Tymbark
    •  Firma Ogólnobudowlana BUDMOST Wiesław Jędrzejek – Laskowa (2 dotacje) (link do strony www)
    •  KOSZ-BUD Helena Koszyk - Niecew
    • Młyn Zaborów Aleksander Badzioch – Zaborów 
    • P.P.H.U. "EKO - OGRÓD" Małgorzata Mordarska – Duda – Rdziostów
    •  P.P.U.H. „WOLIMEX” Eugeniusz Wojak - Limanowa (link do strony www)
    •  P.U.H. "AUTO-COMPLEX" sp. z o.o. – Wielogłowy (3 dotacje) 
    •  Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „INSBUD” sp. z  o.o. - Tarnów 
    • Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych „LIMKOP” Tadeusz Limanówka – Pogrzany
    • Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Eksportowo-Impotrowe „A-TRANS” Tomasz Sowiński – Trzciana
    • SAMBUD Józef Paryl – Węglówka (2 dotacje)  
    • Firma Ogólnobudowlana "PARBUD" Andrzej Paryl - Krzyszkowice
    • Usługi Sprzętowe i Budowlane "ALKOP" Aleksander Lachor - Męcina 
    • "Tomex” Tomasz Bomba - Wielogłowy 
    •  TRANSGRABEN Usługi Budowlano-Transportowe Stanisław Bardel – Lipnik
    • Transport Towarowy Roboty Ziemne Import-Export Lucjan Kocęba - Nowe Rybie
    • Usługi Koparko-Ładowarką Stanisław Chlipała (2 dotacje) – Ochotnica Dolna 
    •   Usługi Tokarsko-Frezerskie Wiesław Kęsek (2 dotacje) - Krzyszkowice 
    • Usługi Transportowe i Mechaniczna Zrywka Drewna Marcin Pawlik – Rytro (link do strony www) 
    •  Usługi Transportowe, Roboty Koparką, Andrzej Tkacz – Grywałd 
    • Usługi Transportowo-Sprzętowe  Andrzej Krężołek (2 dotacje)  – Chełmiec 
    •   Z.P. H.U. "TRÓJKA" s.c. (2 dotacje) -  Borek Szlachecki  (link do strony www)
    •   Zakład Stolarski Antoni Ryś – Walowa Góra 
    • Zakład Usług Budowlanych „Budstolmeb” Piotr Kęska (2 dotacje) - Koszary (link do strony www) 
    • STEFAR” Transport i Spedycja Piotr Stec - Zabrzeż
    • „Drozmet” Benedykt Drozdek – Kluszkowce (link do strony www)
    •  „STEFAR” Transport i Spedycja Wacław Faron - Zabrzeż
    •   Międzynarodowy Transport Drogowy Wojciech Miśkowiec – Tymbark 
    • P.H.U. STANTRANS Stanisław Bulanda – Zabrzeż
    • Przedsiębiorstwo Transportowe "Mk-Trans" Krzysztof Mus – Królówka 
    • Transport Krajowy i Międzynarodowy Jan Ścisłowicz – Ludźmierz
    • Transport Towarowy Jerzy Pala (2 dotacje) – Janowice 
    •  Usługi Przewozowe Józef Lach – Dobra 
    •   Usługi Transportowe Antoni Porębski – Konina 
    •  Usługi Transportowe i Handel sp. c. „ JABŁOŃSKI” - Laskowa 
    • Usługi Transportowe KAMIL Danuta Rapacz – Porąbka 
    • Chata  Górska "CYRLA" Jacek świcarz - Sucha Struga 
    •  Anna Budzowska „POKOJE GOŚCINNE” - Zawoja 
    •   Anna Tacyn „AGROTURYSTYKA” – Stróżówka
    •   F.G.U.H. „ZAJAZD” Zygmunt Ryś (2 dotacje) – Dobra (link do strony www) 
    •  Franciszek Śmigla „AGROTURYSTYKA” – Czasław 
    • Genowefa Pilch-Lichoń „Pokoje gościnne – Basia” – Sucha Struga
    •   Jadwiga Chmiel „Rekreacja i odnowa biologiczna” - Sromowce Wyżne
    •  Krzysztof Młynarczyk „Szkółka jazdy konnej” - Łącko
    •   Małgorzata Rystwej „AGROTURYSTYKA” – Tylicz 
    •  Maria Marek „Pokoje Gościnne” – Dobra (link do strony www)
    • Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny „RYTRO” sp. z o.o. – Rytro (2 dotacje) 
    • Paweł Cymański Pensjonat „Anna –Maria” - Wysowa Zdrój (link do strony www)
    •  Restauracja Regionalna " Jadło Pod Lipami" Witold Budzowski – Zawoja 
    • Tomasz Michura „AGROTURYSTYKA” - Mordarka 
    • Wojciech Włodarczyk „AGROTURYSTYKA” – Męcina
    • P.P.H.U.CENTRUM Andrzej Kruczek – Szczawa 
    • HMB POTOCZAK S.C. H. Potoczak, G. Potoczak, D. Potoczak – Skawa  
    • „Firma Łomzik” Marcin Łomzik - Tymbark(link do strony www) 
    • Elektroinstalatorstwo Agata Dyląg – Mordarka
    • Centrum Handlowe „Ząb” S.C.  Krzysztof Gocał, Krystyna Miętus – Chochołów
    • Robert Kubasek „TURYSTYKA” – Kacwin (link do strony www) 
    • „SIWY DOM” Andrzej Płonka – Chełmiec 
    • Renata Duda „AGROTURYSTYKA” – Nowe Rybie (link do strony www) 
    • Andrzej Wenit „AGROTURYSTYKA” (2 dotacje) – Kacwin 
    • Firma „DRACO” Stanisław Słowiak – Pisarzowa 
    • „RE-PRO-BAU” Adam Darowski – Kanina 
    • Sklep Spożywczo-Przemysłowy Urszula Dziedzic – Zegartowice 
    • Przedsiębiorstwo Transportowe Adam Ścisłowicz – Ludźmierz 
    • Firma Handlowa MICHERDA, Sklep spożywczo-przem. A.Micherda – Niedzica 
    • Zakład Remontowo-Budowlany Udziela Jan – Ochotnica Dolna 
    • Sambud-1 Piotr Paryl – Węglówka 
    • Zakład Usługowo-Handlowy Krzysztof Macko – Janowice 
    • Usługi Koparko-ładowarką Maksymilian Nalepa – Szczawnik 
    • Firma Remontowo-Budowlana „LOGIS BUD” S.C. – Brzezna (link do strony www)  
    • Usługi Budowlano-Remontowe Czesław Kuczaj – Łętowe 
    • Apteka „BENA-COR” Danuta Biskup – Korzenna 
    • „Cudowny Ogród” Wiesław Wyrostek – Obidza (link do strony www)  
    • IPRESS STUDIO Rajmund Życzyński (2 dotacje) – Chełmiec 
    • „STABI” P.H.U. Wod-Kan. Co i Gaz Bartłomiej Blicharz – Siołkowa 
    • Firma Usługowo-Handlowa EMI II Agnieszka Poręba – Podłopień 
    • Usługi Ogólnobudowlane Tadeusz Brzeczek – Czerniec 
    • Zakład Usługowo-Handlowy Andrzej Pleń (2 dotacje) – Gruszowiec 
    • P. Wielobranżowe EVENTO PARTNER W. Ścisłowicz (2 dotacje) – Ludźmierz
    • Firma Handlowo-Gastronomiczna Paweł Bańkosz – Sromowce Wyżne 
    •  Stolarstwo Handel „SOLIDMEB” Bogusław Głąb – Zaskale
    • Centrum Handlowe „Klaudia” Kazimierz Rapacz – Mszana Górna
    • Usługi Motoryzacyjne Zbigniew Kaleta – Nowa Wieś
    • Firma Handlowo-Usługowa „FOSZTT” Józef Siarka – Podsarnie (link do strony www)  
    • Firma Handlowo-Usługowa „DRWAL” Józef Matonog – Zubrzyca Górna 
      
                     
      

     

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska